• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Evinize Yalıtım Yaptırın

Evinize Neden Yalıtım Yaptırmalısınız?

Herkes konforlu bir ev ister. Bunu sağlamak için yalıtım yaptırmak şarttır. Yalıtım, kış aylarında ısının içerde kalmasına; yaz aylarında ise dışarıda tutulmasına yardımcı olur. Eviniz ne kadar çok yalıtılırsa, kışın o kadar sıcak, yazın o kadar serin kalır. Yalıtım yapılması için en iyi zaman yaz aylarıdır.

Yalıtım yaptırırken sadece tek bir alanı yalıtmayı düşünmemelisiniz. Isı kaybının kaybedildiği diğer alanları da düşünmek gerekir.

Çatınızı yalıtmak: İyi yalıtılmış bir çatı enerji faturanızından tasarruf ettirebilir.

Duvarlarınızı yalıtmak: Isının çoğu yalıtılmamış bir evin duvarlarından kaybolur. Duvar yalıtımı bu azaltır ve evinizi daha konforlu hale getirebilir.


Pencere ve kapılarınızı yalıtmak: Hava pencere kenarlarından ve kapı altlarından kaçar. Pencere ve kapılarınızı yalıtmak hava kaçağını azaltır.


Zemininizi yalıtmak Yalıtımsız zeminlerden ısı kaybedilir. Bu sorunu çözmek için zemininize yalıtım yaptırmanız gerekir.

Sizde evinize yalıtım yaptırmak istiyorsanız Antalya İzolasyon her koşulda yanınızdadır. Ev yalıtımı veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Antalya İzolasyon

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Eski Bir Ev Nasıl Yalıtılır?

Kışın dondurucu, yazın bunaltıcı ıcağın olduğu bir durumda yaşıyor anız, yalıtımı olmayan e ki bir evde ıkışıp kalmak i temez iniz Antalya İzola yon, evleri yalıtım...

Dış Cephe Yalıtım Sorunları

Duvarlarınızdaki oğuk ve evinizde ki oğuk noktalar evinizi konfor uz hale getirir Bunlar, evin dış cephe inde çok az yalıtımla veya hiç yalıtım olmama ıyla ilgili orunlardan adece...

Binalar İçin Nem Kontrolü

Nem, evinizdeki küf oluşumunun, yapının ve mal ha arının bir numaralı nedenidir, ancak ev ahibi tarafından kontrol edilebilir ve hafifletilebilir Nem, hem dış hem de iç faktörlerden...

R Değeri Konforu Nasıl Etkiler?

I ıtma ve oğutma i teminiz, evinize rahat bir yaşam hava ı ağlamak için önemli araçtır, ancak yalıtım, evinizi konforlu hale getirmek için başka bir faktördür Yalıtımla birlikte,...