• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

Evinize Yalıtım Yaptırın

Evinize Neden Yalıtım Yaptırmalısınız?

Herkes konforlu bir ev ister. Bunu sağlamak için yalıtım yaptırmak şarttır. Yalıtım, kış aylarında ısının içerde kalmasına; yaz aylarında ise dışarıda tutulmasına yardımcı olur. Eviniz ne kadar çok yalıtılırsa, kışın o kadar sıcak, yazın o kadar serin kalır. Yalıtım yapılması için en iyi zaman yaz aylarıdır.

Yalıtım yaptırırken sadece tek bir alanı yalıtmayı düşünmemelisiniz. Isı kaybının kaybedildiği diğer alanları da düşünmek gerekir.

Çatınızı yalıtmak: İyi yalıtılmış bir çatı enerji faturanızından tasarruf ettirebilir.

Duvarlarınızı yalıtmak: Isının çoğu yalıtılmamış bir evin duvarlarından kaybolur. Duvar yalıtımı bu azaltır ve evinizi daha konforlu hale getirebilir.


Pencere ve kapılarınızı yalıtmak: Hava pencere kenarlarından ve kapı altlarından kaçar. Pencere ve kapılarınızı yalıtmak hava kaçağını azaltır.


Zemininizi yalıtmak Yalıtımsız zeminlerden ısı kaybedilir. Bu sorunu çözmek için zemininize yalıtım yaptırmanız gerekir.

Sizde evinize yalıtım yaptırmak istiyorsanız Antalya İzolasyon her koşulda yanınızdadır. Ev yalıtımı veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Antalya İzolasyon

Bu yazarın açıklaması maalesef yok.

BENZER YAZILAR

Su İzolasyonun Önemi

Her in an evinde konfor i ter Ama kış aylarında evinde izola yon olmayan kişiler için konfor ağlamak çok zordur Peki izola yon yaptırmak neden bu kadar önemlidir Bu makalemde ize u...

Antalya Yalıtım Firması

Evleriniz de izi rahat ız eden gürültüler, denge iz ı ı akışı ve zararlı u ızıntıları olabilir Peki bu orunlardan na ıl kurtulabilir iniz Bu orunlardan kurtulmanın...

Antalya Kepez Çatı Yalıtımı

Çatı Yalıtımı Nedir Çatılar, evinizi yağmur kar gibi doğal afetlerden koruyan bir bariyerdir Yaşam alanınız ile dışarı ara ındaki ı ı tran ferini ağlar Çatılarınız...

Nem ve Küf Yalıtımı

Küf, organik madde üzerinde yaşar Ilık, ı lak ortamlarda büyüyen mikro kobik bir mantardır Sporlar yoluyla yayılan bu organizma, her binanın içinde bulunur Küf çoğunlukla yalıtım...